Bu site henüz tasarım aşamasındadır. Kullanımında oluşabilecek rahatsızlıklar için özür dileriz.
Sitemize henüz yeni üye alınmamaktadır!

Tarayıcınızın Javascript özelliğine sahip değil veya bu özellik engellenmiş.
Siteyi kullanabilmek için, web tarayıcınızın Javascript desteğini etkinleştirmeli veya tarayıcınızı son sürümüne güncellemelisiniz. Yardım


Veteriner Hekim Girişi
Lütfen kayıt sonrası size verilen "Veteriner Hekim Giriş Bilgileri" iletisindeki bilgilerinizi giriniz. Yalnızca Veteriner Fakülteleri Öğrencileri'ne, Veteriner Hekim ünvanı sahiplerine, Veteriner Fakülteleri Öğretim Üyeleri'ne hesap açılabilir. Hesap bilgilerinizi kaybettiyseniz bizimle iletişime geçiniz. info@vetbb.com

VetBB.com Nedir?

VetBB.com İnternet Sitesi, Veteriner Hekimliği öğrencileri tarafından hazırlanan, veteriner hekimlikte kullanılan etken maddeler, ilaçlar içerisinde arama yapabildikleri, benzer/muadil/eşdeğer ilaçları bulabildikleri, mesleki konularda profesyonellere tartışma imkanı sağlayan mesleki bir veritabanıdır.

VetBB.com Ne Değildir?

VetBB.com İnternet Sitesi, Veteriner Hekim ünvanı sahibi olmayan veya veteriner fakültelerinde halen öğrenci olmayanlarca kullanılabilecek bir site değildir.

Nasıl Üye Olunur?

Bu siteye üye olma işlemi referans sistemi ile gerçekleşmektedir. Her üye belirli sayıda üye adayını siteden alacağı kişiye özel referans kodu ile siteye davet eder. Böylece referans olduğu kişinin tüm sorumluluğunu, yukarıda belirtilen özelliklerden birini sağladığına ve yapabileceği tüm olumsuz fiillere kefil olur.
VetBB.com bu şartları haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.